Asszisztens

A Közép-európai Egyetem az Amerikai Egyesült Államokban és Magyaroszágon akkreditált budapesti székhelyű felsőoktatási intézmény. A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet asszisztens munkakör betöltésére.
Position for:
Staff
Status:
Part-time
Application deadline:
May 25, 2018
Start date:
Jun 1, 2018

Asszisztens

 Kampusz Szolgáltatási Csoport

Jelentkezési határidő: 2018. május 25.

Munkaidő:             Teljes munkaidő (40 óra) heti váltott műszakban

                                Délelőtt 8:00-16:00 óra, délután 13:00-21:00 óra

Munka kezdete:  Azonnal, legkésőbb június 1-jétől

Határozottlan idő

Feladatok:

  • Általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Bejövő telefonok fogadása, beérkező e-mail-ek megválaszolása, továbbítása
  • Előadótermek berendezése
  • Bútorok mozgatása és kisebb szerelése
  • Technikai eszközök biztosítása előadásokra
  • Segítségnyújtás az egyetem külsős és saját rendezvényein.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás előnyt jelent
  • magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • határozott, magabiztos fellépés
  • türelmes, segítőkész személyiség
  • munkavégzésben önálló, gyors, precíz és megbízható
  • jó kommunikációs és magas fokú problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 11.

CEU is an equal opportunity employer.

How to apply:

Kérjük,

  • önéletrajzát és
  • motivációs levelét

az  advert057@ceu.edu email címre a 2018/057 kódszám megjelölésével
juttassa el.